Andská cesta

...společná akce v lesích, na loukách, kolem řek...

V časech, kdy potřebujeme pomoci sami sobě, vyřešit náhlou situaci, vědět, co doopravdy chceme, pomoci druhému nebo se jen konstantně rozvíjet - je třeba se naladit na sebe.

Umět vědět, jak to udělat.

Na této akci se budeme učit, jak toho všeho dosáhnout a mnohem víc...

Co můžete očekávat?

  • Andská vycházka je společná cesta, na které si oddechneme, načerpáme síly a zároveň se propojíme se silovými místy v okolí, s přírodními elementy a sami se sebou. Ukážeme si techniky, které využívají mistři a šamani v andských horách v Peru.
  • Tato procházka směřuje k sebezdokonalování vnímání sebe sama, k odpočinku i k nalezení nových možností v životě a řešení, které možná ve svém životě nebo v určitých situacích právě teď hledáte.
  • Lidé často říkají “Nevím co cítím”, “Nevím co chci” nebo “Jak se mám naučit cítit a vnímat?”. Na této cestě se to spolu budeme učit i mnoho dalšího a dáme si prostor na to být k sobě vlídný a čas umět cítit sebe i okolí. Ti, kdo toto už zvládají, jsou vítání také a budou mít možnost se zdokonalovat dál. Jsme všichni na jedné cestě, sdílíme a navzájem se můžeme inspirovat.
  • Může se stát, že se při práci otevře nějaké téma, které je pak pro všechny, kteří se účastní a mohou si do svého života odnést nový úhel pohledu.
  • Andská cesta se bude konat za každého počasí, protože vše je v přírodě přirozené. Kdyby byla bouřka vězte, že to je jeden z nejkrásnějších projevů čisté energie a čištění. Déšť nám nevadí:-) Oblečte se tedy podle počasí.

Kdy?

Sejdeme se 9.10.2022 v 16h u Porubské Myslivny v Ostravě a odtud se projdeme lesem a loukami, vrátíme se na stejné místo cca za 2 hodiny.

Přihlášení

Zájemci, prosím o krátký registrační email na info@michalakralova.cz

Cena

Cena za provedení celou akcí a práci v přírodě je 150 Kč, platba na místě.

Těším se na společnou práci a setkání 🙂