Stáhněte si ebook ZDARMA

Nalezení vnitřní komunikace

Toužíte být spokojenější a radostnější ve všech oblastech života? Objevte svou vnitřní komunikaci pomocí přírodních principů a zažijte nový pocit sebe sama!

  • jak se projevuje váš vztah k sobě samému a k okolí, a co s tím?
  • máte ve svém životě situace, které neumíte vyřešit?
  • jakou úlohu má v našem životě  příroda?

Tento 15 stránkový ebook vám pomůže na tyto otázky odpovědět.

Přečteno máte do 20 minut.

Co řekli o ebooku?

Musím říct, že je to moc pěkně napsané a dost jsi mě naladila 🙂 Užila jsem si to a byla jsem trošičku smutná, že jsem dočetla a už nebylo co dál číst 🙂 Cítila jsem z toho lásku, pokoru, vděčnost a sílu. Něco se ve mě pohlo... Tohle spolu asi nebudeme řešit naposled 🙂
Pavlína
Měla jsem tu možnost zúčastnit se dvakrát před rokem Despacha. A byla jsem ohromená, jakou energetickou sílu měl ten rituál, protože pro mě to byl rituál plný krásné a silné až magické energie a nějakého skrytého tajemství, na které se v tu chvíli dalo doslova sáhnout a pocítit to na vlastním těle. Bylo to něco, co nevidíme a najednou se to před námi otevře a ukáže se nám…
Tatiana
Míša má sama o sobě jako člověk krásnou energii a už jen tu jsem cítila při čtení jejího E-booku. Zklidnil mě a zároveň chytil za srdce, protože jsem si vzpomněla na to, co jsem vnímala jako malá a postupem času se od toho odklonila. Vzpomněla jsem si na pravdu v sobě, kdo jsem. Jsou to velmi léčivá slova. Děkuji Míšo a budu se těšit na Tvou další tvorbu.
Katka
Při čtení ebooku Míši jsem si uvědomila, jak je pro nás důležité vnímat svůj kompas, náš navigační systém. Je to těžké, protože provozně organizační život, v kterém žijeme, naši citlivost tlumí, abychom to všechno přežili a zvládli. Jako malá jsem komunikovala s přírodou a pak jsem částečně znecitlivěla a ztratila jsem se sama sobě. Cítila jsem, že je něco špatně a zkusila opět mluvit s přírodou, tak jako kdysi a co se stalo? Změnila jsem celý svůj život a opět cítím, že jsem na své cestě. Při čtení ebooku od Míši, jsem si uvědomila, že nejsem jediná, kdo mluví se zemí a vodou. Jsem ráda, že jsem si přečetla tento ebook a našla Míšu, která se mi stala průvodcem a ukazuje mi cestu, jak se napojit na přírodní sílu ještě více.
Jana Soraya

Další inspirace

Workshop

Najdi svou vnitřní sílu a posuň svůj život ve všech oblastech života na další úroveň
Workshop

Inspirativní konzultace

Pojď společně pracovat a nech se inspirovat a podpořit v situacích, které Ti nedovolují jít dál
Konzultace

Video

Inspiruj se různými tématy a příběhy, které Ti ukáží nový pohled a spojí Tě s Tvou moudrostí
Video

Blog

Přečti si nové články o tom, jak vědomě tvořit svůj život, objev nové, nech se inspirovat
Blog