Osobní

a online konzultace

Na jakých oblastech spolu můžeme pracovat?

  • Mezilidské vztahy (rodinné, partnerské, pracovní...)
  • Sebeláska a seberealizace
  • Konkrétní potíže, které narušují harmonii ve vašem životě
  • Psychosomatické potíže
  • Osobní rozvoj
  • Cesta ke šťastnému a naplněnému životu

Odkud čerpám a čím vás inspiruji?

Nejdůležitější je věci pojmenovat a uvědomit si, proč se nám konkrétní věcí dějí. Budu vás vést vašim tempem a ukážu vám různé cesty, jak situace řešit. Čerpám ze svých osobních zkušeností a nabitých znalostí, kterými jsem prošla nebo z moudrosti andské tradice peruánských mistrů. Pomáhají mi v tom metody, které jsem aplikovala na sebe a sama dobře vím, jak je podpora, pochopení, ale také společná práce důležitá. Propojuji různé kvantové i psychoterapeutické techniky s andskou kosmologií, která je základem pro naplněný život ve všech oblastech života.

Jsem vaším průvodcem a prostředníkem k nalezení harmonie. Je to společná práce, ve které nacházíte svůj autentický postoj v dané oblasti a cítíte se lehčeji, radostněji a naplněni. Už při prvním setkání dochází k jinému pohledu na věc, někdy je cesta pomalejší. Vše závisí na vás, jak si společnou práci a vaše další kroky dovolíte. Nejdůležitější je komunikace, otevřenost a důvěra, která vede k těm nejlepším výsledkům.

Těším se na společnou práci...

Ceník

Inspirativní osobní konzultace

1h - 900 Kč, každých dalších 30 minut 300 Kč (konzultace většinou bývají v délce 1 - 2h), ve studiu.

Online konzultace

Probíhá přes Skype nebo jiné médium (WhatsApp, Zoom...). Cena je stejná jako u osobní konzultace. Platba předem na účet.

Osobní konzultace v přírodě s vhledem

Společně v přírodě, budeme mít více času (4 hod) na pojmenování vašich potíží v klidu a za pomocí přírodních elementů a využití andských technik. V ceně je Vhled šamanským bubnem. Cena je 4.000 Kč.

Objednejte si termín nejlépe telefonicky

+420 603 413 530

Můžete zaslat i zprávu, čekání na odpověď je však delší

Chceš se inspirovat? Podívej se na video...

 

Co se nyní děje? Podívej se na aktuální a uplynulé akce...

Stáhni si zdarma e-book:

Nalezení vnitřní komunikace

Toužíte mít radostnější dny ve všech oblastech života?
Objevte svou vnitřní komunikaci pomocí přírodních principů a zažijte nový pocit sebe sama! Tento ebook vám v tom pomůže.