Přerušení veškeré činnosti na dobu neurčitou z důvodu dlouhé zahraniční cesty.

Jakmile bude něco nového, mohu vás informovat emailem, který mi zde zanecháte...

Děkuji 🙂

Na jakých oblastech spolu můžeme pracovat?

  • Mezilidské vztahy (rodinné, partnerské, pracovní...)
  • Sebeláska a seberealizace
  • Konkrétní potíže, které narušují harmonii ve vašem životě
  • Psychosomatické potíže
  • Osobní rozvoj
  • Cesta ke šťastnému a naplněnému životu

Odkud čerpám a čím vás inspiruji?

Nejdůležitější je věci pojmenovat a uvědomit si, proč se nám konkrétní věci dějí. Budu vás vést vašim tempem a ukážu vám různé cesty, jak situace řešit. Čerpám ze svých osobních zkušeností a nabitých znalostí, kterými jsem prošla nebo z moudrosti andské tradice peruánských mistrů a jiných starých kultur. Pomáhají mi v tom metody, které jsem aplikovala na sebe a sama dobře vím, jak je podpora, pochopení, ale také společná práce důležitá. Propojuji různé kvantové i psychoterapeutické techniky s andskou kosmologií, která je základem pro naplněný život ve všech oblastech života.

Jsem vaším průvodcem a prostředníkem k nalezení harmonie. Je to společná práce, ve které nacházíte svůj autentický postoj v dané oblasti a cítíte se lehčeji, radostněji a naplněni. Už při prvním setkání dochází k jinému pohledu na věc, někdy je cesta pomalejší. Vše závisí na vás, jak si společnou práci a vaše další kroky dovolíte. Nejdůležitější je komunikace, otevřenost a důvěra, která vede k těm nejlepším výsledkům.

Těším se na společnou práci...

Kvantová terapie

  • Chcete se ve Vašem životě, ve vztazích i v práci, cítit svobodněji než dosud?
  • Přemýšlíte o situacích, které se Vám vracejí a vy nevíte proč?
  • Máte pocit, že uvnitř Vás je něco, co Vám brání se otevřít nebo se vlastním způsobem projevovat?

Pak je tady i Kvantová metoda, která Vám v tom může pomoci. Stejně tak, jako v případě zdravotních problémů, neharmonických vztahů nebo všeobecně ve Vašem osobním rozvoji.

Pokud se nám v životě opakují stále stejné situace, které jsou nám nepříjemné a ovlivňují negativně náš život, ukazuje to na programy, které v sobě nosíme. Jsou to vzorce, které jsme si osvojili v minulosti, většinou mají základ v dětství, ale i v nedaleké minulosti. Jedná se o bloky, které jsme si vytvořili vlastním nepochopením situací, kterých jsme byli účastni, a které se tímto přenášejí do přítomnosti a negativně tak ovlivňují náš každodenní život.

Tyto vzorce lze však v kvantovém poli přenastavit, přepsat, či vědomě uvolnit a nahradit je novými pocity, tedy i nastavením. Tak se uvolňují rodové vzorce nebo přesvědčení a tímto se začínají přepisovat i Vaše DNA kódy. Změny pak pocítíte nejen na sobě, ale i ve vztazích a situacích, ve kterých jste dříve tápali a nevěděli, proč se to děje. Vše je vibrace a i okolí ucítí změny, které na sobě děláte.

To vše Vás povede k situacím novým a pozitivním, a nejenže si zpracujete Vaše bloky a obohatíte svůj život o další zážitky, které mohou poté nastat, ale pracujete i pro lidi okolo Vás a také Vaše děti, které nebudou muset tento Váš program žít také, protože jim předáváte už vzorec a pohled čistý, bez zátěží. Kvantová terapie je nový začátek, kdy pochopíte, proč se vám všechny tyto věci dějí a začnete si užívat dny v radosti a spokojenosti.

Ceník

Ceny jsou platné od 1.4.2022

Inspirativní osobní konzultace

1h - 900 Kč, konzultace bývají v délce 1 - 2 h, ve studiu

Kvantová terapie

1h - 900 Kč, v délce 1 - 2 h

Online konzultace

Probíhá přes Skype nebo jiné médium (WhatsApp, Zoom...). Cena je stejná jako u osobní konzultace. Platba předem na účet.

Osobní konzultace v přírodě s vhledem

Společně v přírodě, budeme mít více času (4 hod) na pojmenování vašich potíží v klidu a za pomocí přírodních elementů a využití andských technik. V ceně je Vhled šamanským bubnem. Cena je 3.000 Kč.

Vhled šamanským bubnem v přírodě

Vhled šamanským bubnem ke mně přišel jako vlastní nástroj pro pomoc těm, kteří chtějí poznat jiný úhel pohledu na svou situaci. Pomůže ji rozklíčovat. Podporuje, ukazuje duchovní podstatu věci a naviguje k vlastní síle, která pak dotyčného sama léčí.

Je to typ terapie, při které jsem napojena na vaše otázky. Skrze šamanský buben pak za mnou přicházejí nejrůznější symboly, které pro vás mohou mít léčivý a blahodárný účinek.

Tato terapie se odehrává v přírodě, nedaleko mého studia. Je to celková terapie obsahující vhled a také společné pojmenování vašeho problému, inspirativní konzultaci. Ta je součástí celého příběhu a pomůže vám pochopit, jak se potížím postavit. Dochází tak k různým uvědoměním.

Délka této terapie je 4 hodiny.

Má šamanská cesta se rodila dlouhá léta a stále se prohlubuje. Není tradiční, všichni máme svůj autentický způsob, jak dokážeme lidem okolo pomoci nebo vidět na jisté věci…

Objednejte si termín nejlépe telefonicky

+420 603 413 530

Můžete zaslat i zprávu, čekání na odpověď je však delší

Chceš se inspirovat? Podívej se na video...

 

Co se nyní děje? Podívej se na aktuální a uplynulé akce...

Stáhni si zdarma e-book:

Nalezení vnitřní komunikace

Toužíte mít radostnější dny ve všech oblastech života?
Objevte svou vnitřní komunikaci pomocí přírodních principů a zažijte nový pocit sebe sama! Tento ebook vám v tom pomůže.