“Inspiruji Tě k nalezení své vnitřní síly na cestě k Tvému radostnému životu skrze moudrost přírody a tradici starých národů”

Je v pořádku důvěřovat a být viděn

Právě jsem vstala uprostřed noci, protože mě probudil sen. A protože se snažím otevřeně mluvit o věcech, které se v mém životě dějí, chci tento příběh zapsat a zároveň vám jej předat. Je mi totiž jasné, že se tohle téma dotýká možná více z nás…

Celý článek

5 cest k Odpuštění, které brousí náš diamant

Vždy, když s někým mluvím o odpuštění, cítím, jak atmosféra zhoustne. Jak tedy v takovém procesu uspět a docílit našeho vnitřního míru?

Celý článek

Dovolit jí vstoupit do vás… dovolíš?

Řeč je o velké síle, která v nás je, ale často ji neaktivujeme. Co je to za sílu? Jak ji využít? A jaká tantrická zkušenost mě na stejné cestě potkala?

Celý článek

Prozření díky krajinám a šamanům Yucatánu

A je to tady. Po návratu z Mexika cítím, že jsem zase celá… byla jsem vždycky, jen jsem zase potřebovala doplnit některé dílky do skládačky...

Celý článek

Jdeme ve svých stopách?

Kdo z nás je velký umělec? Kdo umí něco přivést na tento svět a je tvořivý? Máme své idoly, obdivujeme je a často si neuvědomujeme, že tito lidé byli také obyčejní, jen žili srdcem. I v každém z nás je velký umělec… Je krásné jít v jejich stopách, ještě krásnější je jít v těch svých.

Celý článek

Narozena v Čechách a žije Andy?

Věty nebo otázky podobného typu jsem už slyšela několikrát. Proč tady k nám přináším jiné tradice, když jsem Češka? Neměla bych ctít více české tradice, tedy ty slovanské? Jak to tedy doopravdy je? A protože se setkávám od vás s podobnými otázkami, existuje k tomu vysvětlení.

Celý článek

Staňte se pozorovatelem vašeho vnitřního světa a realizujte se

Jak se dostat k sobě samému? Jak poznat co mi mé vnitřní já zrovna říká, jak se vyznat v tom co cítím, co mi napovídá a jak nedělat “špatné” kroky směrem, který nám není vlastní?

Celý článek

Klidná voda… bez sebedestrukce, role oběti a zrady

Zaujaly vás tyto slova už v nadpisu? Každý si jednou za život na tato témata sáhneme a nějakým způsobem je zažijeme. Kam až to ale může zajít, když s tím nehneme a ani nevidíme, že se tam právě nacházíme? Mluví se o tom málo…

Celý článek

Meditace jako odkaz budoucnosti nebo vzpomínka na minulost?

Medituji, vnímám, tvořím... Medituji i já? A jak meditují a tvoří andští mistři?

Celý článek

Léčit své stíny pláčem nebo vstoupit na novou frekvenci?

Často máme za sebou období či situace, kdy jsme se necítili dobře. Co tedy dělat, když potřebujeme léčit své stíny a bolesti, ale nechceme se v nich trápit dlouho?

Celý článek