“Inspiruji Tě k nalezení své vnitřní síly na cestě k Tvému radostnému životu skrze moudrost přírody a andskou tradici”

Klidná voda… bez sebedestrukce, role oběti a zrady

Zaujaly vás tyto slova už v nadpisu? Každý si jednou za život na tato témata sáhneme a nějakým způsobem je zažijeme. Kam až to ale může zajít, když s tím nehneme a ani nevidíme, že se tam právě nacházíme? Mluví se o tom málo…

Celý článek

Meditace jako odkaz budoucnosti nebo vzpomínka na minulost?

Medituji, vnímám, tvořím... Medituji i já? A jak meditují a tvoří andští mistři?

Celý článek

Léčit své stíny pláčem nebo vstoupit na novou frekvenci?

Často máme za sebou období či situace, kdy jsme se necítili dobře. Co tedy dělat, když potřebujeme léčit své stíny a bolesti, ale nechceme se v nich trápit dlouho?

Celý článek

Proč právě Despacho? Jaký je jeho účel?

Despacho je dar přírodě. Je to taková krásná mandala, kterou vytváříte a vkládáte do ní svůj záměr, přání. Je to nabídka nebo také platba a prostřednictvím této zprávy vysíláte svá niterná přání do éteru, které je zachycováno přírodními elementy.

Celý článek

Jak jsem mluvila s horou a jaké zrcadlo nám příroda nastavuje

Zdá se to nemožné anebo je vše možné? :-) Takto bych se ptala před pár lety sama sebe také. Dnes vím, že vše možné je, jen naše mysl nás dokáže pořádně brzdit.

Celý článek

Láska východu a západu, pohled dvou kultur

Všichni občas přemýšlíme nad hloubkou lásky. Co to je, jak se projevuje atd. Měla jsme tu zkušenost a pociťuji vděk za možnost přiblížení k ní, k definici lásky mnoha způsoby.

Celý článek

Co mě naučili andští mistři v Peru

Cestování miluji a Peru byl vždycky můj sen. Proč, to jsem před cestou nevěděla, po cestě se mi vše vyjasnilo. A právě někde v těchto andských končinách jsem si to začala uvědomovat.

Celý článek

Strach nebo radost?

Pokud je strach největší nepřítel, co je pak radost? Radost je jedna z cest, jak žít život příjemně a neustále v přítomném okamžiku. Jak se to dělá? Tohle je historka s mými synovci.

Celý článek

Recept na štěstí

Často o tom přemýšlíme. Někdy si říkáme, že je to to nejtěžší, co neumíme, být šťastný, protože to vypadá, ze za tím je něco velkého a máme pocit, že na to nedosáhneme. Jaký je tedy recept na štěstí?

Celý článek